17 Paź 2016

Nie bójmy się pomagać

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Uczniowie Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu mieli okazję obejrzeć krótki pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej. Przedpremierowo zobaczyli również spot "By nie bać się pomagać innym...", w którym brali udział m.in. koszykarze zespołu ROSA Radom.

Czytaj więcej na http://www.radommoto.pl/artykul-3875-nie_bojmy_sie_pomagac.html

Czytany 1448 razy
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 27 guests and no members online