02 Gru 2016

Międzyszkolny konkurs czytelniczy "Rok Henryka Sienkiewicza"

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 29 listopada 2016 r. odbył się Międzyszkolny konkurs czytelniczy "Rok Henryka Sienkiewicza" zorganizowany przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Radomiu. Naszą szkołę godnie reprezentował uczeń kl. 2d Gabriel Sieczkowski, który w sposób interesujący zinterpretował fragment powieści Henryka Sienkiewicza pt. "W Pustyni i w puszczy". Jury wszystkim uczestnikom  serdecznie pogratulowała za zainteresowanie twórczością Noblisty i wręczyła pamiątkowy dyplom. Ucznia przygotował do konkursu nauczyciel bibliotekarz Rafał Bąk.

 

 

Czytany 1368 razy Ostatnio zmieniany piątek, 27 styczeń 2017 13:11
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 34 guests and no members online