05 Lut 2017

Rozstrzygnięcie konkursu EKO GWIAZDA pod patronatem Mercedes – Benz Polska

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

27.01.2017r. miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu Eko Gwiazda organizowanego  wyłącznie dla uczniów dziewięciu szkół ponadgimnazjalnych o profilu mechanicznym, objętych patronatem Mercedes-Benz Polska. Zadanie konkursowe polegało na  nagraniu  filmu o długości od 1,5 do 2,5 minuty, w którym uczniowie mieli  się odnieść do zagrożeń dla środowiska, wynikających z niewłaściwego postępowania ze zużytymi bateriami i akumulatorami.  W filmie należało użyć co najmniej dwóch z poniższych zwrotów:  

  1.  „dbając o swoje otoczenie, wpływamy na jakość życia swojego i swoich bliskich”;
  2.  „baterie i akumulatory to odpady niebezpieczne”;
  3.  „zużyte baterie i akumulatory oddzielaj od pozostałych odpadów”.

W trakcie obrad Jury w składzie: Ewa Łabno-Falęcka, Mirosława Rudzka, Dorota Kucharska i Renata Dworak ( przedstawiciele organizatora konkursu MB Polska) oceniana była kreatywność wykonania filmu – przemówienia, zaangażowanie w projekt, oryginalność oraz właściwe i pełne zaprezentowanie wymaganych treści.

Film pt: "Oszczędzaj akumulatory. Kto dużo oszczędza ten idzie do nieba" zajął trzecie miejsce w czwartej edycji konkursu Eko Gwiazda. Film nakręcili uczniowie klasy 2ml: Jan Kęska i Dawid Nowak. 

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Czytany 1443 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 05 luty 2017 21:27
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 36 guests and no members online