28 Lut 2017

IV Forum Samorządów Uczniowskich

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Reprezentanci samorządu uczniowskiego naszej szkoły wzięli udział w IV Forum Samorządów Uczniowskich organizowany przez Parlament Młodzieży Miasta Radomia. Podczas pierwszego etapu 16 stycznia 2017 roku samorządy wylosowały akcje, które muszą zorganizować w swojej szkole i udokumentować w formie prezentacji lub filmu. Uczniowie naszej placówki wylosowali konkurs recytatorski na temat dowolny. Uznali, iż świetnym wyborem będzie temat o Żołnierzach Wyklętych. O wyborze tematu zdecydował zbliżający się Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych" obchodzony 1 marca jak również chęć uczczenia pamięci patrona naszej szkoły rotmistrza Witolda Pileckiego.
Podczas II etapu czyli Gali Finałowej IV Forum SU, która odbyła się 30 stycznia 2017 r. w Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Radomiu samorządy zaprezentowały wyniki pracy nad organizacją akcji tj. odtworzenie przesłanej wcześniej prezentacji/filmu + komentarz.
Wyniki pracy naszego samorządu zaprezentował Karol Olszowski.
Jury po burzliwych naradach, podsumowując punkty za wystąpienia samorządów wybrali finałową trójkę;
1) Zespół Szkół Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte
2) V Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta
3) Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu

Czytany 1422 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 28 luty 2017 14:53
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 34 guests and no members online