28 Sie 2017

Odbiór świadectw

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W administracji szkolnej do odbioru są dyplomy i świadectwa potwierdzające kwalifikacje w zawodzie.

Czytany 1436 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 sierpień 2017 17:28
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 58 guests and no members online