28 Sie 2017

Odbiór świadectw

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W administracji szkolnej do odbioru są dyplomy i świadectwa potwierdzające kwalifikacje w zawodzie.

Czytany 992 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 sierpień 2017 17:28
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 7 guests and no members online