07 Lis 2017

Renowacja Fiata 126p

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Prawdziwe święto dla fanów motoryzacji, zwłaszcza tych, którzy preferują auta klasyczne i zabytkowe zorganizowano w Poznaniu. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu dostał do zrobienia fiata 126p. Ma przygotować auto do wyprawy Arkadego Fiedlera.

Uczniowie radomskiej "Samochodówki" nieprzypadkowo mają zająć się serwisem "malucha". Przez Akademię Renowacji zostali docenieni za renowację motoroweru Romet Komar. Tym razem otrzymali Fiata 126p. I jest to nie byle jakie auto. Trzy lata temu samochód wyruszył w długą wyprawę przez Europę i Afrykę. Autem podróżował wnuk słynnego pisarza-podróżnika Arkadego Fiedlera (pisarz i wnuk noszą to samo imię i nazwisko). Podczas poprzedniej wyprawy, tylko przemierzając Afrykę, zrobił 16 tys. km, z północy na południe.

Radomska szkoła stanie przed nie lada wyzwaniem. Będzie musiała przygotować auto perfekcyjnie do, zapewne, kolejnej długiej wyprawy. I jest w stanie to zrobić z powodzeniem...

Czytaj dalej na: http://www.radommoto.pl/artykul-4804-retro_motor_show_2017_galeria_zdjec.html

Czytany 1924 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 07 listopad 2017 13:19
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 21 guests and no members online