19 Wrz 2014

Uczeń "Samochodówki" - laureat konkursu wiedzy o Unii Europejskiej w Brukseli

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

19 września 2014 r. odbył się w naszej szkole konkurs wiedzy o Unii Europejskiej, który został zainicjowany przez biuro poselskie pana Zbigniewa Kuźmiuka. Dwudziestu uczniów klas maturalnych zmagało się z pytaniami związanymi z powstaniem oraz funkcjonowaniem zjednoczonej Europy. Szczęśliwym zwycięzcą okazał się uczeń klasy 4 c Beniamin Nowocień. Nagrodą w konkursie był wyjazd do Brukseli ufundowany przez biuro poselskie Z. Kuźmiuka.

Wycieczka do Brukseli odbyła się w dniach 11-15 października 2014 r. W programie wycieczki był między innymi przejazd centralnymi dzielnicami Brukseli do Atomium, zwiedzanie miast Brugia i Gandawa, zwiedzanie Parlamentu Europejskiego, udział w prelekcji na temat pracy i roli Parlamentu Europejskiego, spotkanie i rozmowa z posłem Zbigniewem Kuźmiukiem, zwiedzanie Planetarium i wiele innych atrakcji. Uczeń „Samochodówki” po przyjeździe z wycieczki podzielił się wrażeniami z wyjazdu, podkreślając przede wszystkim świetną organizację oraz niezapomniane emocje i wspomnienia.

Test wiedzy opracowała i przeprowadziła pani Renata Cywka, nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie w Zespole Szkół Samochodowych.

 

Czytany 1627 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 25 czerwiec 2015 09:03
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 20 guests and no members online