13 Maj 2015

„Silniki lotnicze". Wykład na UTH

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 13.05.2015 uczniowie klas 1ml i 2 ml, wraz z nauczycielami mgr inż. Władysławem Staniszewskim i mgr inż. Arkadiuszem Hernikiem, wzięli udział w wykładzie pod tytułem: „Silniki lotnicze – klasyfikacja, materiały, rozwiązania konstrukcyjne”. Wykład odbył się na Wydziale Mechanicznym Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu, a poprowadził go mjr mgr inż. Paweł Przybyłek – wykładowca z Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie. Uczniowie technikum lotniczego choć przez chwilę mogli odnaleźć się w roli studentów-słuchaczy i poznać historię silników wykorzystywanych w statkach powietrznych, oraz współczesne trendy w konstrukcji zespołów napędowych.

Czytany 2170 razy
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 35 guests and no members online