27 Maj 2015

Spotkanie autorskie z panem Wojciechem Krupą

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W dniu 27 maja 2015 r. w bibliotece szkolnej odbyło się spotkanie autorskie z Panem Wojciechem Krupą. Uczniowie klasy 1c, 1d, 3za mieli możliwość wysłuchania autorskich wierszy radomskiego bajkopisarza. Ponadto młodzież mogła wysłuchać informacji o kulisach pracy literata, jego sukcesach i rozczarowaniach życiowych jak również fascynacji motoryzacją.
Spotkanie przygotowali nauczyciele bibliotekarze Monika Wójtowicz i Rafał Bąk.

Czytany 2138 razy
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 22 guests and no members online