25 Kwi 2015

„Porozmawiajmy o życiu i śmierci”

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

W pierwszą sobotę po uroczystym zakończeniu roku klas czwartych technikum nasza szkolna grupa teatralna wystąpiła na scenie nowo wybudowanego Regionalnego Centrum Kultury w Drzewicy. Uczniowie klasy 4 b wraz z wychowawczynią zaprezentowali sztukę „Porozmawiajmy o życiu i śmierci” - przejmujący dramat rodzinny z chrześcijańskim przesłaniem, który w reżyserii księdza Tomasza Waśkiewicza wystawiany był dwa lata temu także w naszej szkole. W rolę matki wcieliła się pani Aneta Wajdzik-Jary, męża zagrał Mateusz Sułecki, zaś synem został Jakub Kobiałka. To ostatni występ w tym składzie, gdyż chłopcy są już absolwentami ZSS. Gościem honorowym występu był biskup Piotr Turzyński, który wyraził najwyższe słowa uznania dla aktorów.

 

 

 

Czytany 2628 razy Ostatnio zmieniany piątek, 26 czerwiec 2015 10:40
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 20 guests and no members online