27 Paź 2015

Szkolenie w ramach programu "Młode Kadry" Inter Cars

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 28 października odbędzie się pierwsze szkolenie w ramach programu "Młode Kadry" Inter Cars. Przedstawiciel firmy Schaeffler opowie o nowoczesnych rozwiązaniach stosowanych w łożyskowaniu kół oraz piastach z czujnikami ABS. Spotkanie rozpocznie się o godz. 9,50 na dziale warsztatowym: Elektrycznym I. Wszystkich chętnych do udziału w szkoleniu zapraszamy do zgłaszania się do nauczycieli Panów Dariusza Stępniewskiego i Michała Skwarka. Następne szkolenie z firmy Contitech planowane jest na 18 listopada.

 

Czytany 3262 razy
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 20 guests and no members online