27 Wrz 2005

Szkoła z klasą

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Na podstawie decyzji komisji przyznającej szkołom tytuł "Szkoła z klasą", dnia 27.09.2005 otrzymało go Technikum Samochodowe przy Zespole Szkół Samochodowych w Radomiu. Do akcji organizowanej przez "Gazetę Wyborczą" oraz "Fundację Edukacji Obywatelskiej" pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Aleksandra Kwaśniewskiego, dzięki inicjatywie dyrektora szkoły mgr inż. Wojciecha Bernata oraz wicedyrektorów mgr inż. Andrzeja Fokta i mgr inż. Stanisława Jaroszka, przystąpił zespół kierowany przez mgr Iwonę Dąbek. Za realizację wyznaczonych zadań odpowiadali: mgr Małgorzata Tundziowska, mgr Marzena Alberska, mgr inż. Iwona Pawłowska, mgr inż. Tomasz Czaj, mgr Lidia Wojdała, mgr Ewa Kowalczyk. Wszystkie zadania wykonane zostały doskonale i zaliczone zostały bezproblemowo. Od dziś Technikum Samochodowe w Zespole Szkół Samochodowych w Radomiu nosi zaszczytny tytuł "Szkoła z klasą"

Czytany 7879 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 07 kwiecień 2016 09:09
ZSS

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 37 guests and no members online

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015: