27 Wrz 2005

Szkoła z klasą

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Na podstawie decyzji komisji przyznającej szkołom tytuł "Szkoła z klasą", dnia 27.09.2005 otrzymało go Technikum Samochodowe przy Zespole Szkół Samochodowych w Radomiu. Do akcji organizowanej przez "Gazetę Wyborczą" oraz "Fundację Edukacji Obywatelskiej" pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Aleksandra Kwaśniewskiego, dzięki inicjatywie dyrektora szkoły mgr inż. Wojciecha Bernata oraz wicedyrektorów mgr inż. Andrzeja Fokta i mgr inż. Stanisława Jaroszka, przystąpił zespół kierowany przez mgr Iwonę Dąbek. Za realizację wyznaczonych zadań odpowiadali: mgr Małgorzata Tundziowska, mgr Marzena Alberska, mgr inż. Iwona Pawłowska, mgr inż. Tomasz Czaj, mgr Lidia Wojdała, mgr Ewa Kowalczyk. Wszystkie zadania wykonane zostały doskonale i zaliczone zostały bezproblemowo. Od dziś Technikum Samochodowe w Zespole Szkół Samochodowych w Radomiu nosi zaszczytny tytuł "Szkoła z klasą"

Czytany 1853 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 07 kwiecień 2016 09:09
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 9 guests and no members online