01 Maj 2016

Zakończenie roku klas maturalnych

29 kwietnia uczniowie klas maturalnych odebrali świadectwa ukończenia nauki w technikum. Pożegnali ich Anna Stańczyk, dyrektor Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu oraz wychowawcy i całe grono pedagogiczne. Oprócz techników samochodowych po raz pierwszy z zakończenia nauki cieszyli się absolwenci kierunku mechanik lotniczy. Wyróżniający się uczniowie i honorowi krwiodawcy otrzymali drobne upominki. Młodzież podziękowała dyrekcji, wychowawcom i nauczycielom za cztery lata wspólnej pracy.

Fakt odebrania świadectw nie oznacza, że czwartoklasiści mają już wakacje. Teraz przed nimi egzaminy maturalne, które rozpoczną się już 4 maja.

Czytany 4538 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 01 maj 2016 08:45