03 Lis 2016

Mistrzostwa Radomia szkół ponadgimnazjalnych w szachach im. rtm. Witolda Pileckiego

W dniu 28 października 2016 r.odbyły się mistrzostwa Radomia szkół ponadgimnazjalnych w szachach im. rtm. Witolda Pileckiego. Po rozegraniu turnieju mistrzostw w szachach zwycięzcami w kategorii indywidualnej zostali:
I miejsce - Barszcz Kamil z ILO w Radomiu
II miejsce - Weronika Postuniak z IV LO w Radomiu
III miejsce - Gabriel Sieczkowski z ZSS w Radomiu
Natomiast w kategorii drużyn:
I miejsce- ILO w Radomiu
II miejsce - IV LO w Radomiu
III miejsce- ZSS w Radomiu.
Szczególne podziękowania i słowa uznania za grę należą się naszemu uczniowi Gabrielowi Sieczkowskiemu z kl. 2d za zajęcie pucharowego III miejsca w kategorii indywidualnej. Ponadto dziękuję naszej szkolnej drużynie w składzie Ewelina Nowocień z kl. 2ml, Piotr Iwański z kl. 2ml, Gabriel Sieczkowski z kl. 2d, Maciej Gutkowski z kl. 2zc, Aleksander Pożyczka z kl.4a, Karol Bień z kl. 2ml, Piotr Nowak z kl. 4c, Wojciech Malik z kl. 4c za zajęcie III miejsca w kategorii drużynowej. Dziękujemy Ewelinie Nowocień za chęć udziału w drużynie chłopców i za przyczynienie się do grupowego zwycięstwa. Jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszego zaangażowania w grę szachy oraz kolejnych sukcesów.

Czytany 4187 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 17 listopad 2016 19:03