09 Lut 2017

„Dawne inspiracją nowego”-wręczenie nagród

W dniu 9 lutego 2017 roku na auli szkolnej odbyło się wręczenie nagród w konkursie dla gimnazjalistów organizowanym przez nauczycieli ZSS w Radomiu, Jerzego Ługowskiego i Pawła Maruszaka. Tegoroczna, czwarta edycja, konkursu nosiła tytuł „Dawne inspiracją nowego”. Konkurs polegał na stworzeniu multimedialnej prezentacji w dziedzinie motoryzacyjnej. W prezentacji należało przedstawić temat pojazdów samochodowych, których obecna konstrukcja, rozwiązanie techniczne, wygląd lub inne są inspirowane pojazdem, modelem, rozwiązaniem technicznym lub innym, które pojawiło się już w przeszłości z krótkim opisem podobieństw. Komisja konkursowa składająca się z przewodniczącego Pawła Maruszaka oraz członków komisji, Jacka Rafalskiego i Krzysztofa Musiała spośród wielu prac wyłoniła zwycięzców:

1. Miejsce otrzymał Kacper Ługowski z Publicznego Gimnazjum nr 14
  2. Miejsce otrzymał Kacper Kałowski z Publicznego Gimnazjum nr 3
  3. Miejsce otrzymał Piotr Pawlikowski z Publicznego Gimnazjum nr 11

Ponadto wyróżnieniem została nagrodzona Magdalena Poneta z Publicznego Gimnazjum nr 5.

Organizatorzy dziękują uczniom za udział w konkursie, a nauczycielom, opiekunom uczniów, za pomoc i poświęcony czas.