30 Sie 2016

Mistrzostwo Polski w pieknym stylu

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Świeżo upieczony Mistrz Polski 2016 Karol Jurmanowicz jest uczniem "Samochodówki"!

Czytany 773 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 28 marzec 2017 09:23
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 6 guests and no members online