30 Sie 2016

Mistrzostwo Polski w pieknym stylu

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Świeżo upieczony Mistrz Polski 2016 Karol Jurmanowicz jest uczniem "Samochodówki"!

Czytany 1852 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 28 marzec 2017 09:23
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 18 guests and no members online