27 Kwi 2017

Rozgrywki powiatowe Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego

W dniu 27.04.2017 odbyły się rozgrywki powiatowe Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. Dzięki staraniom Pani Dyrektor Anny Stańczyk, po raz pierwszy w historii tego turnieju rozgrywki zorganizowano na terenie ZSS w Radomiu. Organizatorami akcji  byli; przedstawiciel Policji Pan Mirosław Guziński -Sędzia główny, Pan Maciej Mikulski - Kierownik Warsztatów szkolnych oraz Pan Mirosław Gromski – instruktor nauki jazdy. Ze strony szkoły wystartowały dwie drużyny przygotowane przez Pana Jerzego Ługowskiego oraz Pana Marka Chęcia. Mimo niesprzyjającej aury poszczególne konkurencje wzbudzały duże emocje i chęć rywalizacji. Ostatecznie nasza drużyna pod opieką Marka Chęcia w osobach Jarząbek Rafał, Obarski Hubert oraz Węgrzynowski Patryk uplasowała się na trzecim miejscu. Drugie miejsce zdobyła drużyna z ZS Agrotechnicznych z Radomia. Rozgrywki powiatowe wygrała drużyna z Liceum w Białobrzegach zajmując pierwsze miejsce i możliwość reprezentacji Mazowsza w kolejnym etapie. Gratulujemy opiekunom i wszystkim drużynom za udział i „zachowanie fair play” oraz życzymy sukcesów w  rozgrywkach wojewódzkich!

Czytany 3759 razy Ostatnio zmieniany sobota, 13 maj 2017 11:03