26 Paź 2017

„SPRAWNY SAMOCHÓD - BEZPIECZNY KIEROWCA”

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Trwa kolejna edycja akcji "Sprawny samochód-bezpieczny kierowca" organizowana przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu wraz z Zespołem Szkół Samochodowych w Radomiu. Kilkanaście aut zostało sprawdzonych pod kątem prawidłowo ustawionych świateł.

Jutro, 27 października, kolejny dzień akcji. Od godz. 8:00 do 15:00, w Zespole Szkół Samochodowych będzie można wyregulować światła, sprawdzić działanie amortyzatorów i zawieszenia oraz skontrolować układ hamulcowy wraz z płynem hamulcowym.

Zapraszamy do zapoznania się z relacjami z tego wydarzenia.

http://www.radommoto.pl/artykul-4786-kolejka_samochodow_na_darmowy_przeglad.html#disqus_thread

http://www.radommoto.pl/artykul-4783-wyreguluj_swiatla_badz_bezpieczny_na_drodze.html

http://radommoto.pl/artykul-4780-ustaw_swiatla__sprawdz_auto.html

Czytany 730 razy Ostatnio zmieniany środa, 15 listopad 2017 10:08
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 9 guests and no members online