17 Wrz 2015

Instrukcja wypełniania ankiety Wyróżniony

Szanowni Państwo,

W związku z przeprowadzaną w szkole ewaluacją zewnętrzną, zachęcamy Rodziców uczniów uczęszczających do Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Zespole Szkół Samochodowych w Radomiu do udziału w badaniu ankietowym online. Ankieta jest anonimowa. W dniu 30 września 2015 r. w godzinach od 8.00 do 22.00 prosimy o wypełnienie ankiety postępując zgodnie z zamieszczoną poniżej instrukcją:

1.      Proszę włączyć przeglądarkę internetową – najlepiej Google Chrome.

2.      W pasku adresu należy starannie wpisać: www.seo2.npseo.pl/online/60620 i wcisnąć klawisz Enter.

3.      Pojawi się czerwony numer, a pod nim ramka, do której należy wpisać kod PIN 1234 oraz ikona z napisem Rozpocznij ankietę.

4.      Klikamy na napis Rozpocznij ankietę.

5.      Otworzy się kwestionariusz ankiety dla rodziców.

6.      Po otwarciu ankiety, proszę o rzetelne wypełnienie kwestionariusza.

7.      Po wypełnieniu ankiety należy kliknąć lewym przyciskiem myszy w znajdujący się na końcu napis Sprawdź ankietę (jeśli na wszystkie pytania zostały udzielone odpowiedzi, to ankieta zostanie już zakończona).

8.      Jest to czas na ponowne sprawdzenie udzielonych odpowiedzi. Pytania, na które nie udzielili Państwo odpowiedzi zostaną podświetlone na zielono – można je jeszcze wypełnić.

9.      Gdy odpowiedzi zostały udzielone, należy kliknąć lewym przyciskiem myszy w znajdujący się na końcu napis Zakończ ankietę.

10.    Państwa odpowiedzi zostaną zapisane. Prosimy nie klikać napisu „Rozpocznij kolejną ankietę”, chyba, że z tego samego komputera chce wypełnić ankietę kolejna osoba.

Dziękujemy za poświęcony czas i wypełnienie ankiety

Anna Król, Ewa Murawska – zespół wizytatorów ds. ewaluacji

Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Radomiu

List do rodziców - kliknij aby przeczytać

Dyrekcja Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu informuje, że w dniach:

23.09.2015 - 01.10.2015

Nasza Szkoła będzie objęta Zewnętrzną Ewaluacją Problemową.

Z uwagi na powyższe zapraszamy rodziców uczniów Technikum do udziału w ewaluacji:

* dnia 24 września 2015 r. do wypełnienia ankiety online w godzinach 8.00 - 21.30

* dnia 24 września 2015 r. na spotkanie  związane z ewaluacją oraz możliwością wypełnienia ankiet na terenie szkoły w godzinach 15.30 - 19.00

* dnia 24 września 2015 r. do osobistego udziału w wywiadzie grupowym w godzinach 16.30 - 17.30.

Rodzice uczniów Zasadniczej Szkoły Zawodowej proszeni są o udział w ewaluacji:

* dnia 30 września 2015r. do wypełnienia ankiety online w godzinach 15.00 - 19.00; oraz

* dnia 1 października 2015r do osobistego udziału w wywiadzie grupowym w godzinach 15.00 -16.00.

Więcej informacji w późniejszym terminie

mgr Anna Stańczyk

Czytany 5980 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 wrzesień 2015 13:51