28 Paź 2015

Szkolenie „Łożyska kół jezdnych pojazdów samochodowych FAG"

W dniu 28.10.2015 roku przedstawiciel firmy FAG (produkującej łożyska dla potrzeb motoryzacji) przeprowadził dla uczniów naszej szkoły szkolenie pt. „Łożyska kół jezdnych pojazdów samochodowych FAG”.

Prelekcja była jednym z elementów wspólnego projektu z firmą Inter Cars, który nosi nazwę „Młode Kadry”.

Celem szkolenia było doskonalenie wiedzy i umiejętności przyszłych techników i mechaników pojazdów samochodowych.

Szkolenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem uczniów naszej szkoły, o czym może świadczyć fakt, że nie wszyscy chętni mogli uczestniczyć w szkoleniu ze względu na ograniczoną ilość miejsc.

Zapraszamy zainteresowanych uczniów na następne szkolenia w dniu 18 listopada 2015 roku.

Czytany 4579 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 12 listopad 2015 17:33