15 Gru 2015

Szkolne eliminacje do Regionalnego Konkursu Ortograficznego

Jak co roku, tak i tym razem, 15 grudnia odbyły się szkolne eliminacje do Regionalnego Konkursu Ortograficznego, przygotowane i przeprowadzone przez panie polonistki - Anetę Wajdzik-Jary, Małgorzatę Tundziowską i Dagmarę Durasiewicz. Kilkudziesięciu uczniów z różnych klas zmierzyło się z niełatwymi zasadami polskiej ortografii. W wyniku konkursu wyłoniono trzech chłopców, którzy będą reprezentować naszą szkołę podczas kolejnego etapu zmagań – 20 stycznia w Zespole Szkół Spożywczych i Hotelarskich. Nasi przedstawiciele to Krzysztof Markiewicz z klasy 1a, Filip Pożycki z klasy 2c i Radosław Burek z klasy 3c . Gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia!

Czytany 4618 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 04 styczeń 2016 16:41