19 Sty 2016

Warsztaty fizyczno - chemiczne

W piątek 15 stycznia 2016 r. odbyły się w Zespole Szkól Samochodowych warsztaty fizyczno – chemiczne prowadzone przez nauczycieli Kamienicy Alchemika w Toruniu. W warsztatach wzięło udział 65 uczniów z klas 1c, 1zc, 2a, 2b, 2c. Uczniowie zostali podzieleni na trzy grupy i pracowali w zespołach dwuosobowych przez dwie jednostki lekcyjne wykonując doświadczenia z zakresu chemii i fizyki. Na koniec prowadzący przygotowali pokaz dla wszystkich uczniów zatytułowany „Zabawa gazami”. Uczniowie Naszej szkoły byli zachwyceni warsztatami. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku powtórzymy zabawę z naukami przyrodniczymi.

Czytany 4932 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 19 styczeń 2016 22:08