19 Sty 2016

Warsztaty fizyczno - chemiczne

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W piątek 15 stycznia 2016 r. odbyły się w Zespole Szkól Samochodowych warsztaty fizyczno – chemiczne prowadzone przez nauczycieli Kamienicy Alchemika w Toruniu. W warsztatach wzięło udział 65 uczniów z klas 1c, 1zc, 2a, 2b, 2c. Uczniowie zostali podzieleni na trzy grupy i pracowali w zespołach dwuosobowych przez dwie jednostki lekcyjne wykonując doświadczenia z zakresu chemii i fizyki. Na koniec prowadzący przygotowali pokaz dla wszystkich uczniów zatytułowany „Zabawa gazami”. Uczniowie Naszej szkoły byli zachwyceni warsztatami. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku powtórzymy zabawę z naukami przyrodniczymi.

Czytany 1851 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 19 styczeń 2016 22:08
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 38 guests and no members online