25 Sty 2016

Półfinał Regionalnego Konkursu Ortograficznego

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W środę 20 stycznia w Zespole Szkół Spożywczych i Hotelarskich w Radomiu odbył się półfinał Regionalnego Konkursu Ortograficznego. Do pisania dyktand w trzech kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazja oraz szkoły ponadgimnazjalne przystąpiło przeszło stu uczniów i uczennic. Naszą szkołę reprezentowali Krzysztof Markiewicz z klasy Ia – uczeń pani Małgorzaty Tundziowskiej i Filip Pożycki z klasy IIc – przygotowany przez panią Anetę Wajdzik-Jary. Podyktowane teksty były niezwykle trudne, zaskakujące i pełne ortograficznych pułapek. W wyniku eliminacji Filip Pożycki zajął wysokie miejsce, jednak żadnemu z naszych reprezentantów nie udało się wejść do ścisłego finału. Nie poddajemy się i liczymy na więcej w przyszłym roku!

 

Czytany 1501 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 25 styczeń 2016 15:46
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 16 guests and no members online