10 Mar 2016

Szkolenie w ramach projektu Inter Cars "Młode Kadry"

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 9 marca odbyło się zapowiadane wcześniej szkolenie dla uczniów naszej szkoły przeprowadzone przez przedstawiciela technicznego firmy Osram. To kolejne w tym roku szkolnym szkolenie w ramach projektu Inter Cars "Młode Kadry". Jak zwykle uczniowie nie zawiedli, wypełnili szczelnie salę wykładową i z uwagą uczestniczyli w prelekcji dotyczącej oświetlenia pojazdów.

Czytany 1847 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 10 marzec 2016 17:58
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 25 guests and no members online