17 Mar 2016

III Międzywojewódzki Turniej Mechaników Samochodowych „RADOM – 2016”

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 17.03 2016 w auli szkoły odbył się III Międzywojewódzki Turniej Mechaników Samochodowych „RADOM – 2016”. W konkursie brało udział 41 uczniów z ośmiu szkół.  Celem turnieju była

  1. Intensyfikacja działań na rzecz poszerzenia wiedzy merytorycznej uczniów i podniesienia poziomu kształcenia zawodowego o profilu motoryzacyjnym.
  2. Pobudzanie i stymulowanie uczniów – przyszłych pracowników branży motoryzacyjnej do poszerzania swojej wiedzy i umiejętności w procesie kształcenia oraz samokształcenia.
  3. Upowszechniania wiedzy o najnowszych rozwiązaniach technicznych stosowanych w motoryzacji.
  4. Promocja historii motoryzacji, jako wskaźnika kierunku rozwojowego dziedzin techniki oraz gospodarki jak i wykazania możliwości polskiej myśli technicznej.
  5. Stworzenie motywacji do podnoszenia poziomu nauczania w szkołach (placówkach edukacyjnych) o profilu samochodowym oraz wdrażania nowoczesnych metod kształcenia.
  6. Rozwijanie umiejętności łączenia wiedzy teoretycznej z praktycznym jej wykorzystaniem przy rozwiązywaniu problemów technicznych.
  7. Wprowadzenie rywalizacji między szkołami branży samochodowej.

Artykuł w portalu radommoto

 

Czytany 1795 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 14 kwiecień 2016 17:04
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 21 guests and no members online