27 Wrz 2005

Na podstawie decyzji komisji przyznającej szkołom tytuł "Szkoła z klasą", dnia 27.09.2005 otrzymało go Technikum Samochodowe przy Zespole Szkół Samochodowych w Radomiu. Do akcji organizowanej przez "Gazetę Wyborczą" oraz "Fundację Edukacji Obywatelskiej" pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Aleksandra Kwaśniewskiego, dzięki inicjatywie dyrektora szkoły mgr inż. Wojciecha Bernata oraz wicedyrektorów mgr inż. Andrzeja Fokta i mgr inż. Stanisława Jaroszka, przystąpił zespół kierowany przez mgr Iwonę Dąbek. Za realizację wyznaczonych zadań odpowiadali: mgr Małgorzata Tundziowska, mgr Marzena Alberska, mgr inż. Iwona Pawłowska, mgr inż. Tomasz Czaj, mgr Lidia Wojdała, mgr Ewa Kowalczyk. Wszystkie zadania wykonane zostały doskonale i zaliczone zostały bezproblemowo. Od dziś Technikum Samochodowe w Zespole Szkół Samochodowych w Radomiu nosi zaszczytny tytuł "Szkoła z klasą"

Czytany 7582 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 07 kwiecień 2016 09:09