14 Kwi 2016

" Układy zapłonowe w pojazdach samochodowych"- szkolenie z firmy Sentech

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 

W dniu  19 kwietnia (wtorek) o godzinie 8.00 na dziale warsztatowym elektrycznym pierwszym odbędzie się szkolenie z firmy Sentech na temat: " Układy zapłonowe w pojazdach samochodowych". Wszystkich chętnych do udziału w szkoleniu prosimy o zgłaszanie się do nauczycieli: Dariusza Stępniewskiego, Andrzeja Michalczewskiego i Michała Skwarka. Zapraszamy!!!

 

Czytany 2407 razy
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 17 guests and no members online