14 Kwi 2016

Zapraszamy do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym „ Pamięć w obiektywie – Radomski Czerwiec ‘ 76” pod honorowym patronatem Instytutu Pamięci Narodowej i Stowarzyszenia Radomski Czerwiec ’76.
Drogi Uczniu! Jeśli pasjonujesz się fotografią i nie przechodzisz obojętnie obok miejsc związanych z wydarzeniami Radomskiego Czerwca ‘76  - przyjdź, zapytaj i przede wszystkim weź udział w konkursie. Do wygrania atrakcyjne nagrody. Wszelkich informacji udzielają p. Olga Milewska, p. Renata Cywka oraz p. Magdalena Mazur.

Czytany 5875 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 14 kwiecień 2016 18:59