14 Kwi 2016

Zapraszamy do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym „ Pamięć w obiektywie – Radomski Czerwiec ‘ 76”

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)Zapraszamy do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym „ Pamięć w obiektywie – Radomski Czerwiec ‘ 76” pod honorowym patronatem Instytutu Pamięci Narodowej i Stowarzyszenia Radomski Czerwiec ’76.
Drogi Uczniu! Jeśli pasjonujesz się fotografią i nie przechodzisz obojętnie obok miejsc związanych z wydarzeniami Radomskiego Czerwca ‘76  - przyjdź, zapytaj i przede wszystkim weź udział w konkursie. Do wygrania atrakcyjne nagrody. Wszelkich informacji udzielają p. Olga Milewska, p. Renata Cywka oraz p. Magdalena Mazur.

Czytany 3782 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 14 kwiecień 2016 18:59
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 14 guests and no members online