13 Kwi 2016

Test wiedzy o Unii Europejskiej

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
13 Kwietnia 2016 r. w Zespole Szkół Samochodowych odbył się test wiedzy o Unii Europejskiej. W zmaganiach wzięli udział uczniowie z klas: 2d, 2ml oraz 3a. Laureatem został uczeń klasy 2d, który w nagrodę wyjedzie do Brukseli wraz z innymi uczniami szkół ponadgimnazjalnych z regionu  radomskiego. Wyjazd zagraniczny organizowany jest przez Biuro Poselskie Zbigniewa Kuźmiuka. Konkurs przygotowała i przeprowadziła p. Renata Cywka. Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy za udział, a laureatowi życzymy niezapomnianych wrażeń.
Czytany 1731 razy Ostatnio zmieniany piątek, 15 kwiecień 2016 17:39
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 21 guests and no members online