22 Kwi 2016

Piknik Motoryzacyjny w „Samochodówce”

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Piknik Motoryzacyjny w „Samochodówce”

Zabytkowe i  nowe samochody oraz motocykle zapełniły w piątek plac Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu. Goście Pikniku Motoryzacyjnego mogli również zwiedzić szkołę, a posiadacze samochodów sprawdzić stan pojazdu.
Radomska „Samochodówka” po raz kolejny zorganizowała Dni Otwartej Szkoły. Dwudniowa impreza rozpoczęła się od otwarcia nowej sali dydaktyczno-egzaminacyjnej. Jej poświęcenia dokonał ksiądz biskup Henryk Tomasik.
Główną atrakcją był Piknik Motoryzacyjny. Na wystawie, goście mogli podziwiać zabytkowe i klasyczne oraz zupełnie nowe pojazdy. Gimnazjaliści, mogli zwiedzić szkołę i porozmawiać z nauczycielami. Uczniowie „Samochodówki” mogli spróbować swoich sił w konkursach zmiany koła na czas i konkursie diagnostyki pojazdów. Ze zmianą koła w szkolnym „maluchu” najlepiej poradził sobie zespół w składzie Rafał Kazirodek i Kacper Auguścik z klasy 3a. Drugie miejsce przypadło Łukaszowi Gołębiowskiemu i Karolowi Fituchowi z klasy 4a, a trzecie Damianowi Jaworskiemu i Bartłomiejowi Ziętkowskiemu z klasy 3zc. W konkursie diagnostycznym zwyciężył Piotr Figura z klasy 3zd przed Tomaszem Piotrowskim z klasy 3 za i Karolem Bojanowiczem z klasy 2za.
W sobotę drugi z Dni Otwartych Szkoły. Gimnazjaliści w godz. 10-14 będą mogli nie tylko zapoznać się ze szkołą ale również wziąć udział w otwartych zajęciach praktycznych, w czasie których poznają podstawowe narzędzia pomiarowe i nauczą się zmiany opon. Początek zajęć o godz. 10.30 na Dziale Podwozi (budynek od ul.Młynarskiej).

 

Czytany 1752 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 01 maj 2016 08:44
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 20 guests and no members online