20 Maj 2016

7 RADOMSKI PIKNIK NAUKOWY

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

28 maja 2016 roku (sobota) odbędzie się 7 Radomski Piknik Naukowy. Pobierz plakat i poznaj szczegóły!

Czytany 2690 razy Ostatnio zmieniany piątek, 20 maj 2016 17:13
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 36 guests and no members online