13 Maj 2016

Lekcja patriotyczna z okazji 115 -tej rocznicy urodzin Witolda Pileckiego.

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 13 maja 2016 roku w naszej szkole odbyła się lekcja patriotyczna z okazji 115 -tej rocznicy urodzin patrona  szkół wchodzących w skład Zespołu Szkół Samochodowych - Witolda Pileckiego. Uczniowie zaprezentowali największe zasługi żołnierza wyklętego. Recytując wiersze , śpiewając piosenki ukazywali jego odwagę i niezłomność. Po występie młodzieży głos zabrał z-ca dyr. mgr inż. Jarosław Sadal, który nawiązując do bohaterstwa Witolda Pileckiego przekazał uczniom jakie wartości w dzisiejszych czasach należy pielęgnować i cenić. Akademia została przygotowana przez p. Renatę Cywka i p. Romana Mosionka.

Czytany 1347 razy
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 17 guests and no members online