30 Maj 2016

Finał XVII Olimpiady Techniki Samochodowej

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

21 maja br. w siedzibie firmy Bosch w Warszawie odbył się finał XVII Olimpiady Techniki Samochodowej. 10 finalistów wyłonionych spośród prawie 500 uczniów piszących test w półfinale. Uczestnicy mieli dwa zadania praktyczne do rozwiązania.

Pierwsze z zadań finałowych polegało na znalezieniu awarii w układzie zasilania Common Rail. W drugim finaliści mieli wykryć przyczyny braku komunikacji ze sterownikiem podczas diagnostyki układu ESP (kontroli trakcji).

Nasz uczeń, Radosław Burek (kl. 3c) po bardzo wyrównanej rywalizacji, zajął ostatecznie IV miejsce! Gratulujemy wspaniałej postawy.

Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu drużynowo zajął ostatecznie V miejsce w Polsce.

Czytany 1895 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 30 maj 2016 11:36
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 17 guests and no members online