25 Maj 2016

"Stabilna Polska w stabilnej Europie" - wykład Bronisława Komorowskiego w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

25 maja 2016r. uczniowie klasy 2d wraz z wychowawczynią Renatą Cywka oraz z- cą dyr. Jarosławem Sadalem uczestniczyli w wykładzie Bronisława Komorowskiego w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu. Tematem spotkania była pozycja Polski w Europie. Wykład zatytułowany "Stabilna Polska w stabilnej Europie" odnosił się przeze wszystkim do współczesnej sytuacji międzynarodowej Polski, jej stabilizacji gospodarczej i finansowej. Po spotkaniu zgromadzeni mogli zadawać pytania, na które prezydent chętnie odpowiadał.


Czytany 2058 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 30 maj 2016 14:48
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 15 guests and no members online