28 Maj 2016

„Samochodówka” na Pikniku Naukowym

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Goście Pikniku Naukowego, którzy odwiedzili stoisko Zespołu Szkół Samochodowych mogli dowiedzieć się jak działa silnik i jak powstaje iskra elektryczna.

Już po raz siódmy w Radomiu zorganizowano Piknik Naukowy. Także w tegorocznej edycji zaprezentował się Zespół Szkół Samochodowych. Na stoisku „Samochodówki” młodzi radomianie mogli dowiedzieć się jak działa silnik spalinowy i samodzielnie wytworzyć iskrę elektryczną, używając wyłącznie własnych rąk. Nie zabrakło aut i motocykli, przy których chętnie fotografowali się goście pikniku.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Pikniku Naukowego.

Czytany 1834 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 30 maj 2016 13:01
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 23 guests and no members online