28 Maj 2016

„Samochodówka” na Pikniku Naukowym

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Goście Pikniku Naukowego, którzy odwiedzili stoisko Zespołu Szkół Samochodowych mogli dowiedzieć się jak działa silnik i jak powstaje iskra elektryczna.

Już po raz siódmy w Radomiu zorganizowano Piknik Naukowy. Także w tegorocznej edycji zaprezentował się Zespół Szkół Samochodowych. Na stoisku „Samochodówki” młodzi radomianie mogli dowiedzieć się jak działa silnik spalinowy i samodzielnie wytworzyć iskrę elektryczną, używając wyłącznie własnych rąk. Nie zabrakło aut i motocykli, przy których chętnie fotografowali się goście pikniku.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Pikniku Naukowego.

Czytany 1542 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 30 maj 2016 13:01
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 7 guests and no members online