24 Maj 2016

Wycieczka do Brukseli

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W miesiącu kwietniu odbył się w naszej szkole konkurs wiedzy o Unii Europejskiej, który  został zainicjowany przez biuro poselskie  pana Zbigniewa Kuźmiuka.Piętnastu pełnoletnich uczniów klas Technikum Samochodowego  zmagało się z pytaniami związanymi z powstaniem oraz funkcjonowaniem zjednoczonej Europy. Szczęśliwym zwycięzcą okazał się uczeń klasy 2d Michał Gazda. Nagrodą w konkursie był wyjazd do Brukseli ufundowany przez biuro poselskie Zbigniewa Kuźmiuka.Test wiedzy opracowała  i przeprowadziła pani Renata Cywka, nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie w Zespole Szkół Samochodowych

Wycieczka do Brukseli odbyła się w dniach 20-24 maja 2016r. W programie wycieczki był między innymi przejazd centralnymi dzielnicami Brukseli do Atomium, zwiedzanie miast Brugia i Gandawa, zwiedzanie Parlamentu Europejskiego, udział w prelekcji na temat pracy i roli Parlamentu Europejskiego, spotkanie i rozmowa z posłem Zbigniewem Kuźmiukiem, zwiedzanie Planetarium i wiele innych atrakcji. Uczeń „Samochodówki” po przyjeździe z wycieczki podzielił się wrażeniami z wyjazdu, podkreślając przede wszystkim świetną organizację oraz niezapomniane emocje i wspomnienia.

Czytany 1890 razy
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 20 guests and no members online