31 Maj 2016

Lekcja patriotyczna w ramach patronatu Wyższej Szkoły Handlowej

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

31 maja 2016 roku w auli naszej szkoły odbyła się lekcja patriotyczna przeprowadzona przez dr Piotra Chojnackiego, wykładowcę w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu. Tematem spotkania był: Patriotyzm.Na przykładzie młodzieży radomskiej na przełomie wieków.  Uczniowie chętnie uczestniczyli w dyskusji,a także mieli okazję dowiedzieć się jak młodzież radomska prezentowała postawy patriotyczne w XIX i XX wieku. Spotkanie zostało przygotowane przez p. Renatę Cywka.

Czytany 3917 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 06 czerwiec 2016 14:44
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 8 guests and no members online