31 Maj 2016

Lekcja patriotyczna w ramach patronatu Wyższej Szkoły Handlowej

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

31 maja 2016 roku w auli naszej szkoły odbyła się lekcja patriotyczna przeprowadzona przez dr Piotra Chojnackiego, wykładowcę w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu. Tematem spotkania był: Patriotyzm.Na przykładzie młodzieży radomskiej na przełomie wieków.  Uczniowie chętnie uczestniczyli w dyskusji,a także mieli okazję dowiedzieć się jak młodzież radomska prezentowała postawy patriotyczne w XIX i XX wieku. Spotkanie zostało przygotowane przez p. Renatę Cywka.

Czytany 3944 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 06 czerwiec 2016 14:44
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 37 guests and no members online