24 Cze 2016

Zaczęły się wakacje!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Rok szkolny 2015/2016 dobiegł końca. Uczniowie Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu rozpoczęli wakacje.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego poprzedziła msza święta. Po niej, na szkolnym placu, zebrali nauczyciele i uczniowie „Samochodówki”. Anna Stańczyk, dyrektor szkoły, podziękowała wszystkim zebranym za wytężoną pracę. Najlepsi odebrali nagrody. Wyróżniono także uczniów, którzy reprezentowali szkołę w ogólnopolskich konkursach. Później, poszczególne klasy spotkały się w salach, aby odebrać świadectwa. Dla uczniów klas trzecich Zasadniczej Szkoły Samochodowej piątkowa uroczystość była ostatnią w czasie nauki w „Samochodówce”. Absolwenci rozpoczną wkrótce dorosłe życie, a wielu z nich zamierza pracować w wyuczonym zawodzie.

Czytany 1738 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 26 czerwiec 2016 17:46
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 24 guests and no members online