01 Wrz 2016

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W najstarszej w Radomiu szkole technicznej rozpoczął się nowy rok szkolny. Przed uczniami Zespołu Szkół Samochodowych dziesięć miesięcy intensywnej pracy.
Punktualnie o godz. 9, na placu Zespołu Szkół Samochodowych rozpoczął się nowy rok szkolny. W istniejącej od 1904 roku szkole kształcą się przyszli mechanicy i elektromechanicy samochodowi oraz mechanicy lotniczy. Po oficjalnym rozpoczęciu, uczniowie zapoznali się z planem zajęć, na najbliższe dziesięć miesięcy. Dwie godziny później, na rozpoczęciu roku stawili się pierwszoklasiści. W tym roku rozpoczną oni naukę w czterech oddziałach Technikum Samochodowego i pięciu Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Nowi uczniowie poznali zasady i regulaminy obowiązujące w szkole i zapoznali się z topografią budynków dydaktycznych.

 

Czytany 2143 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 01 wrzesień 2016 20:36
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 32 guests and no members online