01 Wrz 2016

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

(1 głos)

W najstarszej w Radomiu szkole technicznej rozpoczął się nowy rok szkolny. Przed uczniami Zespołu Szkół Samochodowych dziesięć miesięcy intensywnej pracy.
Punktualnie o godz. 9, na placu Zespołu Szkół Samochodowych rozpoczął się nowy rok szkolny. W istniejącej od 1904 roku szkole kształcą się przyszli mechanicy i elektromechanicy samochodowi oraz mechanicy lotniczy. Po oficjalnym rozpoczęciu, uczniowie zapoznali się z planem zajęć, na najbliższe dziesięć miesięcy. Dwie godziny później, na rozpoczęciu roku stawili się pierwszoklasiści. W tym roku rozpoczną oni naukę w czterech oddziałach Technikum Samochodowego i pięciu Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Nowi uczniowie poznali zasady i regulaminy obowiązujące w szkole i zapoznali się z topografią budynków dydaktycznych.

Czytany 4578 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 01 wrzesień 2016 20:36