14 Paź 2016

Dzień Edukacji Narodowej w „Samochodówce”

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Grono pedagogiczne i pracownicy administracji Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu, spotkali się na uroczystej akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Dzień Edukacji Narodowej, popularnie nazywany Dniem Nauczyciela obchodzony jest 14 października. Upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, utworzonej z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego w 1773 roku.

Na czwartkowej uroczystości, Anna Stańczyk, dyrektor „Samochodówki”, złożyła wszystkim pracownikom szkoły serdeczne życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej i podziękowania, za codzienny trud, wkładany w kształcenie młodzieży. Grupa pedagogów oraz pracowników administracji otrzymała nagrody Dyrektora Szkoły.

Wszyscy nauczyciele otrzymali natomiast upominek od uczniów „Samochodówki”. Młodzież przygotowała inspirowane drugą częścią „Dziadów” Adama Mickiewicza, przedstawienie oraz wideoklip z życzeniami od wszystkich klas. Upominek bardzo przypadł do gustu nauczycielom.

 

Czytany 1491 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 30 październik 2016 15:02
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 57 guests and no members online