20 Paź 2016

"Sprawny samochód-bezpieczny kierowca"

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wydział Ruchu Drogowego KWP zs. w Radomiu, Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu oraz Stowarzyszenie Rzeczoznawców Techniki Samochodowej i Ruchu Drogowego zapraszają na darmowy event profilaktyczno-edukacyjny, pt. "Sprawny samochód - bezpieczny kierowca" w dniu 22 października. Czytaj więcej na:

http://www.radom24.pl/artykul/czytaj/30009

 

http://www.radommoto.pl/artykul-3890-masz_okazje_sprawdzic_swoje_auto_przed_zima_za_darmo.html

 

 

Czytany 1893 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 20 październik 2016 21:04
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 31 guests and no members online