21 Paź 2016

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych – 24-28.10.2016 r.

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Po raz kolejny nasza szkoła włącza się w obchody Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych. Tegoroczne hasło brzmi: KSIĄŻKA TO DOPIERO POCZĄTEK. No właśnie, czego początkiem może być książka? O tym dowiecie się w bibliotece szkolnej. Pobierz program obchodów MMBS.

 

Czytany 2706 razy Ostatnio zmieniany piątek, 21 październik 2016 12:46
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 11 guests and no members online