01 Gru 2016

„Młodzież i jej pasje”

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 29 listopada uczniowie Zespołu Szkół Samochodowych reprezentowali szkołę w międzyszkolnym konkursie „Młodzież i jej pasje” organizowanym w Resursie Obywatelskiej.

Reprezentantami szkoły była Agnieszka Lewandowska, uczennica klasy drugiej, która zaprezentowała efektowny „taniec brzucha - Belly Dance” i krótko opowiedziała o historii tańca i swojej pasji z nim związanej. Seweryn Czajkowski i Tomasz Jabłoński, uczniowie klasy trzeciej i czwartej w zawodzie technik mechanik lotniczy, opowiedzieli o historii szybownictwa, zaprezentowali krótki film z ich udziałem i przybliżyli tajniki bezsilnikowego szybowania w przestworzach. Uczniowie naszej szkoły już po raz drugi wzięli udział w konkursie.

Opiekunami uczniów  i koordynatorami byli mgr Olga  Milewska, mgr Małgorzata Stańczyk i mgr inż. Arkadiusz Hernik.

 

Czytany 1658 razy Ostatnio zmieniany piątek, 27 styczeń 2017 13:18
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 30 guests and no members online