06 Gru 2016

Young Car Mechanic - START KONKURSU

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu   zaprasza uczniów naszej szkoły do podjęcia rywalizacji, w konkursie organizowanym pod patronatem firmy Inter Cars pod nazwą Young Car Mechanic. Założeniem konkursu jest popularyzacja zawodu mechanika wśród młodzieży, poprzez wykorzystanie narzędzia do nauki i pogłębiania pasji - symulatora pracy mechanika. Scenariusz konkursu definiuje nowe standardy w zakresie edukacji i szkoleń dla uczniów. Głównym celem jest znalezienie młodych talentów w dziedzinie mechaniki  pojazdowej. Zachęcamy wszystkich uczniów spełniających wymogi regulaminu do udziału w konkursie. Życzymy udanej rywalizacji.

Firma przewiduje dla trzech najlepszych uczestników Wielkiego Finału udział w międzynarodowych rozgrywkach, w których nagrodą główną jest wycieczka do fabryki Elringa w Stuttgarcie oraz tablet.

100 najlepszych osób z 1000 uczestników otrzyma klucze dostępowe do pełnej wersji gry CAR MECHANIC SIMULATOR. Czytaj więcej: www.youngcarmechanic.eu

 

Wszystkie informację oraz rejestracja dostępne są pod adresem:

Wszystkie informację oraz rejestracja dost

 

Czytany 1972 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 26 marzec 2017 12:52
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 4 guests and no members online