06 Gru 2016

Young Car Mechanic - START KONKURSU

Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu   zaprasza uczniów naszej szkoły do podjęcia rywalizacji, w konkursie organizowanym pod patronatem firmy Inter Cars pod nazwą Young Car Mechanic. Założeniem konkursu jest popularyzacja zawodu mechanika wśród młodzieży, poprzez wykorzystanie narzędzia do nauki i pogłębiania pasji - symulatora pracy mechanika. Scenariusz konkursu definiuje nowe standardy w zakresie edukacji i szkoleń dla uczniów. Głównym celem jest znalezienie młodych talentów w dziedzinie mechaniki  pojazdowej. Zachęcamy wszystkich uczniów spełniających wymogi regulaminu do udziału w konkursie. Życzymy udanej rywalizacji.

Firma przewiduje dla trzech najlepszych uczestników Wielkiego Finału udział w międzynarodowych rozgrywkach, w których nagrodą główną jest wycieczka do fabryki Elringa w Stuttgarcie oraz tablet.

100 najlepszych osób z 1000 uczestników otrzyma klucze dostępowe do pełnej wersji gry CAR MECHANIC SIMULATOR. Czytaj więcej: www.youngcarmechanic.eu

Wszystkie informację oraz rejestracja dostępne są pod adresem:

Wszystkie informację oraz rejestracja dost

Czytany 5395 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 26 marzec 2017 12:52