06 Gru 2016

Young Car Mechanic - START KONKURSU

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu   zaprasza uczniów naszej szkoły do podjęcia rywalizacji, w konkursie organizowanym pod patronatem firmy Inter Cars pod nazwą Young Car Mechanic. Założeniem konkursu jest popularyzacja zawodu mechanika wśród młodzieży, poprzez wykorzystanie narzędzia do nauki i pogłębiania pasji - symulatora pracy mechanika. Scenariusz konkursu definiuje nowe standardy w zakresie edukacji i szkoleń dla uczniów. Głównym celem jest znalezienie młodych talentów w dziedzinie mechaniki  pojazdowej. Zachęcamy wszystkich uczniów spełniających wymogi regulaminu do udziału w konkursie. Życzymy udanej rywalizacji.

Firma przewiduje dla trzech najlepszych uczestników Wielkiego Finału udział w międzynarodowych rozgrywkach, w których nagrodą główną jest wycieczka do fabryki Elringa w Stuttgarcie oraz tablet.

100 najlepszych osób z 1000 uczestników otrzyma klucze dostępowe do pełnej wersji gry CAR MECHANIC SIMULATOR. Czytaj więcej: www.youngcarmechanic.eu

 

Wszystkie informację oraz rejestracja dostępne są pod adresem:

Wszystkie informację oraz rejestracja dost

 

Czytany 3014 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 26 marzec 2017 12:52
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 15 guests and no members online