06 Gru 2016

SPOTKANIE AUTORSKIE Z PANIĄ WALENTYNĄ PAWELEC

(1 głos)

W dniu 5 grudnia 2016 r. w bibliotece szkolnej w ramach cyklu spotkań z ciekawymi ludźmi odbyło się spotkanie z lokalną poetką,autorką "Baśni o woju Radomirze", działaczką społeczną Panią Walentyną Pawelec. Zebranej młodzieży autorka odczytywała fragmenty swoich myśli, wierszy itp, jak również dzieliła się wiedzą, warsztatem merytorycznym co spotkało się z zainteresowaniem uczniów a w szczególności Mateusza Mąkosy, który sam przelewa własne myśli na papier. Ponadto w trakcie prowadzenia spotkania uczeń Hubert Lipiec poinformował, że jest  autorem ilustracji do "Baśni o kruku i sośnie" autorstwa pani Walentyny. Ostatnim akcentem spotkania była możliwość wpisania się młodzieży uczestniczącej w spotkaniu do księgi pamiątkowej Pani Walentyny Pawelec.

Czytany 4477 razy Ostatnio zmieniany piątek, 27 styczeń 2017 13:09