06 Gru 2016

SPOTKANIE AUTORSKIE Z PANIĄ WALENTYNĄ PAWELEC

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W dniu 5 grudnia 2016 r. w bibliotece szkolnej w ramach cyklu spotkań z ciekawymi ludźmi odbyło się spotkanie z lokalną poetką,autorką "Baśni o woju Radomirze", działaczką społeczną Panią Walentyną Pawelec. Zebranej młodzieży autorka odczytywała fragmenty swoich myśli, wierszy itp, jak również dzieliła się wiedzą, warsztatem merytorycznym co spotkało się z zainteresowaniem uczniów a w szczególności Mateusza Mąkosy, który sam przelewa własne myśli na papier. Ponadto w trakcie prowadzenia spotkania uczeń Hubert Lipiec poinformował, że jest  autorem ilustracji do "Baśni o kruku i sośnie" autorstwa pani Walentyny. Ostatnim akcentem spotkania była możliwość wpisania się młodzieży uczestniczącej w spotkaniu do księgi pamiątkowej Pani Walentyny Pawelec.

Czytany 1624 razy Ostatnio zmieniany piątek, 27 styczeń 2017 13:09
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 30 guests and no members online