22 Sty 2017

KULIG

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W dniu 13.01.2017r. uczniowie klas 2a, 2b, 3c i 2zb wraz z wychowawcami uczestniczyli w zorganizowanym przez Radę Rodziców kuligu. Była to nagroda za przygotowanie (udekorowanie) sal na organizowane Wigilie klasowe. W wycieczce tej uczestniczyło około 50 uczniów oraz opiekunowie i przewodniczący Rady Rodziców.

Pojechaliśmy autokarem do miejscowości Jastrzębia i po krótkim spacerze przez zaśnieżony las dotarliśmy do parkingu leśnego. Tam podzieliliśmy się na dwie grupy: jedna przygotowała sanki do kuligu, druga natomiast przygotowała ognisko. Po przejechaniu pierwszej grupy leśnym duktem na sankach zmieniły się grupy, tak że wszyscy mogli uczestniczyć w kuligu. Wyjątkiem byli nasi opiekunowie, którzy nie chcieli jechać na sankach, mimo naszych usilnych próśb. Za każdym razem po powrocie z kuligu można było ogrzać się przy ognisku, upiec i zjeść kiełbaskę oraz napić się gorącej herbaty z wielkiego wojskowego termosu. Czas mijał bardzo szybko i aż żal było wracać do Radomia, tym bardziej, że wytworzyła się super atmosfera, a zabawie sprzyjała nawet pogoda. Dziękujemy Dyrekcji i Radzie Rodziców za taką nagrodę oraz liczymy na kolejne konkursy z tak atrakcyjnymi nagrodami.

Czytany 1605 razy Ostatnio zmieniany piątek, 27 styczeń 2017 13:07
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 22 guests and no members online