25 Sty 2017

„Samochodówka” zagrała z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Ponad dwanaście tysięcy złotych zebrali wolontariusze „Samochodówki” w czasie finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W jubileuszowym finale Orkiestry zagrała dwudziestoosobowa grupa uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Samochodowych w Radomiu. Był to kolejny finał, w którym czynnie uczestniczyła młodzież naszej szkoły. Wolontariusze z charakterystycznymi serduszkami pojawili się w kilku miejscach miasta. Pieniądze zbierane były między innymi na ulicach 25 Czerwca, w pobliżu siedziby szkoły, Kelles-Krauza, Rwańskiej, Reja oraz w czasie koncertu na Placu Jagiellońskim. Wolontariusze naszej szkoły uzbierali łącznie 12 900 złotych i 28 groszy plus waluty obce, między innymi chińskie banknoty. Jeden z darczyńców ofiarował worek eurocentów. Liczenie waluty obcej odbędzie się w późniejszym terminie, dlatego ostateczna kwota, jaką udało się zebrać będzie wyższa. Każdy, z uczestniczących w zbiórce, otrzymał potwierdzenie zebranej kwoty i większość zapowiedziała, że w przyszłym roku postara się poprawić wynik.

Czytany 1480 razy
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 18 guests and no members online