10 Mar 2017

Konkurs Wiedzy Lotniczej i Konkurs Swobodnie Latających Modeli Samolotów z Papieru

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 10.03.2017r. odbył się Konkurs Wiedzy Lotniczej i Konkurs Swobodnie Latających Modeli Samolotów z Papieru, zorganizowany przez nauczycieli lotniczych przedmiotów zawodowych: mgr inż. Andrzeja Fokta, mgr inż. Władysława Staniszewskiego i mgr inż. Arkadiusza Hernika.

W konkursie wzięli udział uczniowie klas technik mechanik lotniczy. Zadaniem konkursowym był test wiedzy z zakresu techniki lotniczej składający się z 35 pytań, oraz konkurs długości lotu samolotów z papieru.

Zwycięzcami zostali:

Karol Bień klasa 2ml,

Kacper Dryja klasa 2ml,

Mikołaj Kupis klasa 3ml,

Mateusz Siemieński klasa 3ml,

Adrian Kędzierski klasa 3ml,

Ewelina Nowocień klasa 2ml.

Na zwycięzców czekały nagrody książkowe oraz lot widokowy samolotami Cessna 172 i Diamond DA-20 Katana  z lotniska Aeroklubu Radomskiego.

Zwycięzcom raz jeszcze gratulujemy !!!

 

 

Czytany 952 razy Ostatnio zmieniany piątek, 17 marzec 2017 18:43
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 19 guests and no members online