15 Mar 2017

Ikar Matematyczny 2017

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 15.03.2017r. uczniowie klasy 3ml Seweryn Czajkowski, Mateusz Jakubowski i Adrian Kędzierski, pod opieką nauczyciela mgr inż. Arkadiusza Hernika, wzięli udział w finale konkursu IKAR MATEMATYCZNY 2017 organizowanego przez Technikum Lotnicze im. Bohaterów Narwiku w Warszawie.

Zadania konkursowe obejmowały obliczenia z zakresu mechaniki i nawigacji lotniczej.

Czytany 1505 razy Ostatnio zmieniany piątek, 17 marzec 2017 18:43
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 34 guests and no members online