15 Mar 2017

Ikar Matematyczny 2017

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 15.03.2017r. uczniowie klasy 3ml Seweryn Czajkowski, Mateusz Jakubowski i Adrian Kędzierski, pod opieką nauczyciela mgr inż. Arkadiusza Hernika, wzięli udział w finale konkursu IKAR MATEMATYCZNY 2017 organizowanego przez Technikum Lotnicze im. Bohaterów Narwiku w Warszawie.

Zadania konkursowe obejmowały obliczenia z zakresu mechaniki i nawigacji lotniczej.

Czytany 1141 razy Ostatnio zmieniany piątek, 17 marzec 2017 18:43
ZSS

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół Szkół Samochodowych w Radomiu - 2016

Mapa serwisu

Projekt i wykonanie 2015:   

Ta strona internetowa używa ciasteczek "cookies" dla zapewnienia właściwego działania wszystkich dostępnych funkcji. Jeśli się z tym nie zgadzasz możesz określić sposób przechowywania "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Wiedz jednak, że może to doprowadzić do wstrzymania prawidłowego działania tej strony internetowej.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

We have 9 guests and no members online